Skip to main content

118 70 Bilinmeyen Numaralar

‘’118 70’’Sabit hatlı telefonunuzdan   arayarakelefonunu öğrenmek istediğiniz kişilerin ismini, adresini bilgileri ile numara sorgulama ya da isim sorgulama yaparak Türk Telekom aboneleri ya da aynı şekilde GSM sahibi tüm abonelerin telefonlarını öğrenebilirsiniz.

Vodafone numara sorgulama ile arayanın cep telefon no’sunu bulmak için ‘’118 70’i’’ arayarak sizi arayan cevapsız cep telefon numarası kime ait olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Vodafone bilinmeyen numaraları sorgulama yapmak için direkt 118 70’i arayarak başka hiçbir numara tuşlamadan vodafone numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz‘’118 70’’ ile cep telefon numarası sorgulama, , yaparak ulaşmak istediğiniz kişinin numarasının  kimlere ait olduğunu, ve hat bilgilerini anında öğrenebilirsiniz.

 118 70’i arayarak, ad-soy ad bilgilerinden ya da avea numara sorgulama yapabilirsiniz. Türkcell bilinmeyen numaraları öğrenmek için, 118 70’i arayarak, Türkcell bilinmeyen numara sorgulama yaparak öğrenebilirsinizAyrıca 118 70’i arayarak nöbetçi eczaneleri, futbol maç sonuçları ve istatistikleri, acil numaralar ve çilingir numaraları gibi bütün merak ettiğiniz numaraları öğrenebilirsiniz. ..

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir